W każdą drugą niedzielę miesiąca w par. św. apostołów Piotra i Pawła w Łodzi odbywają się spotkania osób z niepełnosprawnościami. 8 grudnia po mszy o 15.00 do dolnego kościoła zawitał św. Mikołaj w towarzystwie aniołka i renifera. Wyjątkowi goście przywieźli worek słodyczy oraz 130 paczek z produktami spożywczymi. Święty Mikołaj prosił o przekazanie podziękowań wszystkim darczyńcom, którzy przekazali 1,5% podatku na Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej. Serdeczne Bóg zapłać!
Mikołajki 2024
W każdą drugą niedzielę miesiąca w par. św. apostołów Piotra i Pawła w Łodzi odbywają się spotkania osób z niepełnosprawnościami. 8 grudnia po mszy o 15.00 do dolnego kościoła zawitał św. Mikołaj w towarzystwie aniołka i renifera. Wyjątkowi goście przywieźli worek słodyczy oraz 130 paczek z produktami spożywczymi. Święty Mikołaj prosił o przekazanie podziękowań wszystkim darczyńcom, którzy przekazali 1,5% podatku na Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej. Serdeczne Bóg zapłać!
Archiwa
Kategorie
Calendar
About Company
Lorem ipsum dolor sit, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ulabore et dolore magna aliqua
Lorem ipsum dolor sit, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt